Koppánymonostori Általános Iskola

Tanulói névsor – 2017/2018 tanév

1. osztály
Balogné Wachtler Anita osztályfőnök

1. Ágoston Dóra Éva
2. Angyal Tamás
3. Balogh Bálint
4. Barassó Szonja Anna
5. Bertalan Bernadett
6. Bigun Janka
7. Borbély Nándor
8. Evanics Péter
9. Farkas Nóra
10. Fehér Eszter
11. Fellner Anna
12. Gellér Benedek
13. Kaszás Bence
14. Kertész Boglárka
15. Kocsis Zsombor Levente
16. Kustán Lara
17. Mándi Réka
18. Márton Áron
19. Németh Márk
20. Szabó Kristóf
21. Varga Csongor
22. Varga-Szemenyei Dóra
23. Veszprémi Barnabás

Összesen: 23 fő

2. osztály
Módos Heléna osztályfőnök

1. Bedecs Zoé
2. Bognár Benjámin
3. Bohunka Orsolya
4. Dudás Attila
5. Fegyverneki Sámuel Mátyás
6. Földi Laura
7. Fujasz Péter
8. Fücsök Csenge
9. Gurics Zoltán András
10. Harmati Zoltán
11. Jung Ádám
12. Kiss Milán
13. Kocsis Nóra
14. Kósa Lőrinc 
15. Kővári Bálint
16. Krajcsovics István Antal
17. Lévai Ákos
18. Pintér Petra
19. Rauch Benedek
20. Stángli Zoé
21. Stefankovics Ákos
22. Szabó Erik
23. Szalai Balázs
24. Szántó Viktória
25. Tóth Kristóf
26. Váradi Zoé Meredisz

Összesen: 27 fő

3. osztály
Szarkáné Kis Katalin osztályfőnök

1. Dikász Alex
2. Farkas Gabriella Boglárka
3. Farkas Ramóna
4. Fauser Levente
5. Gerencsér Zsaklin Gabriella
6. Gőgh Aurél
7. Haris Máté
8. Horváth Viktória
9. Jakatics Lili
10. Juhász Bence
11. Kocsis Gergő
12. Kormos Laura
13. Márton Mátyás
14. Molnár Petra
15. Papdi – Szabó Gergő
16. Réső Ádám Gábor
17. Rózsavölgyi Déna Silvia
18. Szépvölgyi Ákos
19. Szokol-Humay Fanni
20. Takács Lilla
21. Vas Virág
22. Végh Melinda
23. Venczák-Csobolyó Zsombor

Összesen: 23 fő

4/A. osztály
Nikicser Dóra osztályfőnök

1. Andalik Gergő
2. Bangó Brigitta
3. Bigun Martin
4. Jankovics Mira
5. Kiss Dominik
6. Kocsis Ákos
7. Krakoczki Dóra
8. Laposa Kitti
9. Menyhárt Melissza
10. Molnár Ábel Dominik
11. Szép-Szögi Laura
12. Tóth Dávid
13. Tóth Luca 
14. Tóth Marcell
15. Vadas Bence Rudolf

Összesen: 17 fő 

4/B. osztály
Farkasné Mészáros Anita osztályfőnök

1. Babos Edit Zsófia
2. Bazsánt Kristóf
3. Hörnyéki Annabella
4. Kiss Mátyás
5. Kocsis Gábor Dániel
6. Kovács Kevin Martin
7. Lakasz Marcell
8. Mándi Amanda Tamara
9. Murányi Nóra
10. Németh Eszter Boglárka
11. Szabó János Botond
12. Szajkó Emma Anna
13. Török Júlia Rita
14. Vas Zoltán

Összesen: 14 fő

5/A. osztály
Egri Andrea osztályfőnök

1. Bíró Elizabet
2. Bodor Zoltán Áron
3. Endrédi Tamás Levente
4. Fekete András
5. Gyuricza János Dávid
6. Hatvani – Tóth Kornél
7. Jankó Donna Mia
8. Kiss Gergő
9. Konkolyi Ármin
10. Kur Cintia
11. Lipcsei Stella
12. Menyhárt Péter
13. Németh Ádám
14. Pintér Blanka
15. Pőcze Cintia
16. Róka Péter
17. Váradi Barbara

Összesen: 17 fő 

5/B. osztály
Lődör Ildikó osztályfőnök

1. Bognár Rebeka
2. Boros Ferenc Márk
3. Csesznegi Andor
4. Dudás Kornél
5. Farkas Csongor
6. Farkas Réka
7. Juhász Péter
8. Kővári Barna
9. Lakatos Ádám Csaba
10. Laposa Jázmin
11. Makovics Bertalan
12. Molnár Márk
13. Nagy Anna Krisztina
14. Németh Csilla
15. Pék-Kiss Lili
16. Rózsavölgyi Donát Péter
17. Szántó Dávid
18. Tóth Eliza Krisztina
19. Varga Viktória

Összesen: 19 fő

6. osztály
Varsányi Erzsébet osztályfőnök

1. Ágoston Dániel Tamás
2. Csere Kata
3. Désvári Lili Rozi
4. Dudás Alexandra
5. Fauser Virág Dóra
6. Fujasz Emma
7. Fühl Fanni
8. Füssy Eszter
9. Gyuricza Annamária
10. Horváth Zsófia
11. Hörnyéki Johanna
12. Kátai Veronika
13. Kolozsvári Kármen Tamara
14. Kur Kitti Kiara
15. Makovics Jonatán
16. Novák Zsófia Edvina
17. Papp Csenge
18. Szabó Dániel
19. Vági-Kővári Jázmin

Összesen: 20 fő 

7. osztály
Nagy Péter Ferencné osztályfőnök

1. Bakes Levente
2. Bertalan János
3. Csere Zalán
4. Dudás Virág
5. Erdősi Martin Gábor
6. Horváth Bence
7. Horváth Vivien
8. Kovács Édua
9. Magos Enikő Fruzsina
10. Méri Rafael
11. Molnár Ivett
12. Nagy Anna
13. Pálinkás Renátó
14. Pócsi Kata
15. Seres Krisztofer
16. Szabó Bálint
17. Szabó Dominik
18. Szajkó Sándor
19. Szajkó Sára
20. Szépe Máté Gábor
21. Villám Péter Márk

Összesen: 22 fő 

8. osztály
Juhász Gáborné osztályfőnök

1. Boros Attila Lénárd
2. Czita Péter
3. Dikász László Márk
4. Gyuricza Csaba Márk
5. Horváth József Viktor
6. Kátai Nikoletta
7. Kozicz László
8. Lakasz Botond
9. Makovics Gábor
10. Menyhárt Attila
11. Mladinoff Eszter Adél
12. Nagy Máté András
13. Rakusová Alexandra
14. Rostás Szimonetta Nikolett
15. Tóth Csenge Szilvia

Összesen: 15 fő